Sosyal Koç Nedir?


Selam Sosyal Çocuk, sınav kelimesiyle ve sınavın kendisiyle hayatının birçok döneminde karşılaşacaksın. Ortaokulda LGS, liseyi bitirmek üzereyken TYT-AYT, belki daha sonrasında KPSS, TUS, ALES, DGS, YDS derken bu liste daha çok uzayacak! Ama korkmana gerek yok! Gireceğin her sınavdan başarıyla çıkacağına inanıyorum! İşte Sosyal Koç, bütün bu sınav yolculuklarında sana rehber olmak ve seni motive etmek için burada olacak.

Sosyal Koç Ne Yapacak?

Sosyal Koç, sen hangi sınava hazırlanıyorsan seni o sınavla ilgili bilgilendirecek. Çünkü hangi sınava girecek olursan ol ilk olarak yapman gereken her zaman gireceğin sınavı tanımak olmalı. Merak etme, Sosyal Koç senin için bütün sınavların gizli saklı tüm bilgilerini sana tanıtacak!

Sınavlara çalışmayı bir maraton koşusuna benzetirler. Yani çok uzun bir süreçtir. Eylül ayında çalışmaya başlarsın ve sınav neredeyse 1 yıl sonraki haziran ayındadır. İşte bu 1 yıllık süreci iyi yönetmek seni başarıya götürür. Endişelenme, bu 1 yıllık süreci planlamana da Sosyal Koç yardım edecek! Unutma, birlikte öğrendiğimiz gibi birlikte de başaracağız!

Sana özel planlar, motivasyonunu yükseltmeye yönelik paylaşımlar ve bazı küçük taktikler ile seni sınav gününe bombaa bir şekilde hazırlayacak!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir